Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Wiadomości dla tagu: remigiusz lasoń
05.01.2011 17:18 Źródło: Inf. własna/dziennikwschodni.pl
komentarzy 2
Wszystko wskazuje na to, że Remigiusz Lasoń już wkrótce opuści drużynę puławskich Azotów. Kierownictwo klubu z Puław przedstawiło zawodnikowi propozycję nowych warunków kontraktu, które jego zdaniem są nie do przyjęcia.      Lasoń trafił do (...)
03.09.2010 10:51 Źródło: Inf. własna/Kurier Lubelski
komentarzy 0
Szczypiorniści Azotów Puławy przystąpią do nowego sezonu PGNiG Superligi w takim samym składzie, w jakim osiągnęli najwiekszy klubowy sukces - 4. miejsce w ekstraklasie. Problemem trenera Bogdana Kowalczyka podczas przygotowań była plaga kontuzji, które zdziesiątkowały (...)
05.08.2010 19:16 Źródło: Inf. własna/dziennikwschodni.pl
komentarzy 0
 Piłkarze ręczni Azotów Puławy wyruszyli w czwartek do Brześcia, gdzie zagrają w miedzynarodowym turnieju. Na Białorusi puławski zespół zmierzy się z rosyjskim Kaustikiem Wołgograd, ukraińsim ZTR Zaporoże i gospodarzami zawodów - drużyną Mieszka.     (...)
02.08.2010 16:35 Źródło: Inf. wlasna/dziennikwschodni.pl
komentarzy 2
 Piłkarze ręczni Azotów Puławy 12 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po trzech tygodniach treningów pod okiem trenera Bogdana Kowalczyka na urazy zaczęło uskarżać się kilku graczy. Najpoważniejszej kontuzji doznał Remigiusz Lasoń, dla którego może to (...)
1
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens