MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: reprezentacja polski
02.01.2019 14:35 Źródło: inf. własna/ZPRP
Plaga kontuzji przed towarzyskim turniejem w Palcencji. Z kadrą z powodu urazów pożegnało się czasowo kilku podstawowych zawodników. To jednak okazja do tego, by przetestować kolejmnych nowych graczy.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Michał (...)
29.12.2018 19:29 Źródło: inf. własna/ZPRP
Kolejny mecz z udziałem reprezentacji Polski przyniósł dużą dawkę emocji. Drugą wygraną w Opolu, a tym samym triumf w 4 Nations Cup 2018, Biało-czerwoni zapewnili sobie po serii rzutów karnych. W trakcie regulaminowej godziny gry obie ekipy zdobyły po 24 bramki.   Podyskutuj (...)
28.12.2018 19:24 Źródło: inf. własna/ZPRP
Inauguracja turnieju 4 Nations Cup 2018 przyniosła wiele emocji. W Opolu obejrzeliśmy dobre widowisko, starcie dwóch odmiennych stylów gry, a o wygranej zadecydowała seria rzutów karnych. W niej Polacy okazali się lepsi od Japonii. W regulaminowym czasie gry padł remis po 25. (...)
25.12.2018 19:30 Źródło: inf. własna
komentarzy 4
Prezes Ziwązku Piłki Ręcznej w Polsce udzielił dużego wywiadu stacji TVP Sport. Andrzej Kraśnicki w rozmowie z Sylwią Michałowską zpewnił że trenerzy reprezentacji Polski mają jego poparcie, mimo nienajelszocyh ostatnio wystepów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
19.12.2018 15:21 Źródło: inf. własna/ZPRP
Trener kadry Polski Piotr Przybecki powołał 20 zawodników na najbliższe turnieje i mecze  towarzyskie. Nasza reprezentacja nie gra na MŚ w Niemczech i Danii, ale będzie chciała utrzymać się w tym czasie w przygotowaniu startowym.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
15.12.2018 15:39 Źródło: inf. własna/EHF