KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: reprezentacja polski
04.12.2017 12:18 Źródło: inf. własna
Ewa Urtnowska opowiada, dlaczego jest fanką naszego najbliższego rywala czyli reprezentacji Norwegii. Choć faworytem wtorkowego meczu bedzie ekipa ze Skandynawi, to nasze handballistki zapewniają, że tanio skóry nie sprzedadzą. Z rogrywającą reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata (...)
04.12.2017 12:16 Źródło: inf. własna
Katarzyna Janiszewska w rozmowie z Handball.pl nie tylko o wkrętkach i tym, dlaczego zadzwoni dziś do pewnej koleżanki z młodzieżówki. Skrzydłowa reprezentacji Polski analizuje mecz z Czeszkami i myśli już o zbliżającym się pojedynku z Norwegią. Z Katarzyną Janiszewską rozmawiał (...)
04.12.2017 12:15 Źródło: inf. własna
W przeddzień spotkania z Norwegią rozmawialiśmy z Adrianem Struzikiem. Co powiedział polski trener o współpracy z Leszkiem Krowickim, formie naszych bramkarek i swoim ulubionym stylu bronienia? Na Mistrzostwach Świata z II szkoleniowcem naszej reprezentacji rozmawiał Michał Pomorski. (...)
03.12.2017 17:44 Źródło: inf. własna
W przegranym 25-29 meczu z Czeszkami Polki zawiodły swoją postawą nie tylko kibiców, ale przede wszystkim siebie. Jest pierwsza porażka, dramatu jednak nie ma, gdyż do końca fazy grupowej zostało jeszcze sporo meczów, w których nasze reprezentantki z pewnością pokażą (...)
03.12.2017 17:21 Źródło: inf. własna