MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: reprezentacja polski
23.07.2018 15:22 Źródło: inf. własna/ZPRP
Rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski. Gospodynie mistrzostw świata przez najbliższy tydzień będą trenowały w Kielcach, czyli mieście, które już niedługo będzie gościło najlepsze młode zawodniczki piłki ręcznej z całego świata. Polki do Kielc przyjechały w niedzielę. (...)
06.07.2018 12:23 Źródło: inf. własna
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotowuje się do organizacji kolejnej ważnej imprezy. Po Mistrzostwach Europy w 2016 roku Polska wraz ze Szwecją będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn w 2023 roku. Firma Deloitte wspiera ZPRP w działaniach związanych z organizacją (...)
03.07.2018 10:53 Źródło: inf. własna/ZPRP/YT
Reprezentacja Polski juniorów zajęła 2. miejsce w Mistrzostwach Europy do lat 18, które zakończyły się w Ulcinj, w Czarnogórze. Polacy okayali się znieznacznie gorsi od Niemców, ale przegrali dopiero w loteryjnym trzecim secie.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
23.06.2018 16:21 Źródło: inf. własna/ZPRP
W wyjazdowym meczu towarzyskim reprezentantki Polski przegrały z Japonią 20:26. Do przerwy Biało-czerwone prowadziły różnicą dwóch trafień, ale w drugiej połowie na parkiecie w Takasaki dominowały gospodynie, które wygrały tę część spotkania 15:7 i przypieczętowały (...)
21.06.2018 12:04 Źródło: inf. własna/ZPRP