KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: rumunia
11.12.2017 19:15 Źródło: inf. własna
Po niezwykle emocjonującym meczu w Lipsku pogromczynie Polski z Bietigheim poszły w ślady biało-czerwonych. Tak jak nasza drużyna wyeliminowała w Serbii w 1/8 finału Rumunki, tak cztery lata później zdecydowanego faworyta wyeliminowały Czeszki!   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku (...)
26.11.2017 16:58 Źródło: inf. własna
To miał być wielki finał turnieju w Krajowie. Nie był, bo szyki organizatorom  pokrzyżowały Polki, wygrywając  z Rumunkami i Brazylijkami, co już w sobotę zapewniło naszej drużynie triumf w Trofeul Carpati.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
25.11.2017 18:32 Źródło: inf. własna
Ambros Martin chwali Polki. W Krajowie rozmawialiśmy z najsłynniejszych klubowym trenerem na świecie, który od 2016 prowadzi reprezentację Rumunii, a szkoleniowca przepytał Michał Pomorski.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Handball.pl: Typowe pytanie przy okazji (...)
25.11.2017 16:12 Źródło: inf. własna
Rumunia nie poddaje się po niepodziewanej porażce z Polską w Pucharze Karpat. Gospodznie zawodów rozbiły Macedonię 31:18 i w niedzielę zagrają o drugie miejsce w turnieju z Brazylią.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Mecz do jednej bramki, bo (...)
24.11.2017 21:41 Źródło: inf. własna
Polskie piłkarki ręczne sprawiły nie lada sensację, wygrywając w pierwszym meczu o Puchar Karpat z Rumunią 27:21. Znakomita pierwsza połowa,  kryzys w trzecim kwadransie gry i bardzo mądrze rozegrane ostatnie 15 minut meczu. To wszystko sprawiło, że faworyt musiał przełknąć gorycz (...)
24.11.2017 21:16 Źródło: inf. własna