Wiadomości dla tagu: sambor tczew
03.01.2015 18:39 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
W pierwszym meczu 12. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych bez niespodzianki. Szczypiornistki Zagłębia Lubin wygrały na wyjeździe z Samborem Tczew 27:16. O ile w pierwszej połowie tczewianki dzielnie walczyły z faworytem, o tyle w drugiej odsłonie na parkiecie dominował już tylko (...)
22.11.2014 18:40 Źródło: inf. własna/Sambor Tczew
Piłkarki ręczne wygrały na zakończenie 11. kolejki PGNiG Superligi z KPR-em Jelenia Góra.  Zwycięstwo 27:25 jest tym bardziej cenne, że pozwoliło beniaminkowi wydostać się ze strefy spadkowej ekstraklasy, po bardzo dobrej drugiej połowie spotkania. Jeleniogórzanki, (...)
19.11.2014 11:48 Źródło: inf. własna/ZPRP
Kibiców PGNiG Superligi kobiet czeka nie lada gratka. Mistrz Polski, a zarazem lider rozgrywek – MKS Selgros Lublin podejmie Vistal Gdynia. Stawką będzie miano najlepszej drużyny jesieni. Jeszcze  tego samego dnia zostaną rozegrane dwa inne mecze 11 kolejki, w Elblągu i Chorzowie . (...)
15.11.2014 18:41 Źródło: inf. własna/Ruch Chorzów
Piłkarki ręczne Sambora Tczew musza lepiej grac w drugiej połowie, jeśli chcą mysleć o zwycięstwach. W meczu 10. kolejki PGNiG Superligi prowadziły do przerwy z Ruchem Chorzów 15:14, by w drugiej połowie przegrać 25:28. Dzięki wygranej "Niebieskie" awansowały o jedną pozycję w (...)
08.11.2014 18:42 Źródło: inf. własna/Trójmiasto.pl/ZPRP