Wiadomości dla tagu: sambor tczew
07.04.2013 18:45 Źródło: inf. własna / tcz.pl
Sambor nie rezygnuje z walki o pozostanie w PGNiG Superlidze piłkarek ręcznych. Tczewianki pokonały w 1. kolejce fazy play-out Ruch Chorzów 26:21. Dołącz do nas na Facebooku!   W początkowych minutach gry oba zespoły nie grzeszyły skutecznością. Gra w ataku była szarpana, (...)
16.03.2013 18:10 Źródło: inf. własna / jelenia.pl
W meczu 22. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych KPR Jelenia Góra pokonał ostatnią drużynę w tabeli, tczewski Sambor 28:23. Dzięki dwóm punktom podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak 'przeskoczyły' KSS i playoff rozpoczną z szóstej pozycji, czyli zmierzą się z (...)
09.03.2013 18:49 Źródło: inf. własna / dziennikwschodni.pl
Nie było niespodzianki w Tczewie. Najsłabsza drużyna PGNiG Superligi - Sambor Tczew, w meczu 21. kolejki, przegrała z liderem SPR-em Lubin 25:32. Przed spotkaniem obie drużyny były pewne utrzymania swoich pozycji w tabeli.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Spotkanie (...)
02.03.2013 17:48 Źródło: Inf. własna / zaglebie.lubin.pl
Zagłębie Lubin nadal walczy o drugą lokatę w PGNiG Superlidze piłkarek ręcznych. W meczu 20. kolejki podopieczne Bożeny Karkut wygrały 28:22. Tczewianki pozostaną na ostatnim miejscu w lidze.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Mecz z ostatnim w tabeli Samborem był (...)
24.02.2013 18:41 Źródło: inf. własna / echodnia.eu
W zaległym meczu 17. kolejki PGNiG Superligi Sambor Tczew przegrał na własnym parkiecie z KSS-em 21:24. Dla Sambora taki wynik oznacza trudną walkę o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. KSS przedłużył sobie szansę na rozpoczęcie fazy playoff z piątego miejsca.   Handball.pl jest (...)
16.02.2013 18:41 Źródło: Inf. własna / tczew.naszemiasto.pl