Wiadomości dla tagu: sambor tczew
21.05.2015 12:13 Źródło: inf. własna
komentarzy 4
Piłkarki ręczne UKS PCM Kościerzyna pierwszy raz w historii awansowały do PGNiG Superligi. W barażowym dwumeczu dwukrotnie pokonały Sambora Tczew. W pierwszym spotkaniu u siebie "Duma Kaszub" wygrała 21:15, by na wyjeździe także zwyciężyć z Samborem 15:14. W Kościerzynie już snują (...)
14.03.2015 18:41 Źródło: inf. własna/jg24.pl/Sambor Tczew
Podziałem punktów zakończył się mecz 22. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy KPR-em Jelenia Góra a Samborem Tczew. Drużyny zremisowały 25:25. Sambor walczył o pełna pulę, bo o punkty potrzebne mu są do utrzymania, dla KPR-u spotkanie miało charakter tylko prestiżowy, bo już (...)
08.03.2015 20:14 Źródło: inf. własna/Ruch Chorzów
Piłkarki ręczne Ruchu Chorzów odniosły zwycięstwo w 21. kolejce PGNiG Superligi. Wygrana 35:31 nie przyszła jednak łatwo, bo przez cały mecz Sambor Tczew ambitnie walczył z chorzowiankami.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Objętego w 4 minucie (...)
28.02.2015 19:44 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia potwierdził swoje mistrzowskie aspiracje w meczu 20. kolejki PGNiG Superligi. Piłkarki ręczne z Trójmiasta pewnie wygrały na wyjeździe z Samborem Tczew 29:20. Różnica prawie dziesięciu braem odzwierciedla pozycję obu ekip w tabeli.    Podyskutuj z Handball.pl (...)
21.02.2015 17:44 Źródło: inf. własna/portel.pl