Wiadomości dla tagu: śkpr świdnica
29.05.2015 16:19 Źródło: inf. własna/Wiadomości Świdnickie
Do wielkiej tragedii doszło podczas Pucharu ZPRP młodzików w piłce ręcznej, który był rozgrywany w Kielcach. Jeden z uczestników rozgrywek, Jakub Marcinkowski z ŚKPR Świdnica, zmarł z nocy w akademiku, gdzie mieszkali uczestnicy zawodów. Całe środowisko polskiej, a (...)
21.10.2012 15:56 Źródło: inf. własna
Śląsk Wrocław Handball Team niespodziewanie przegrał na własnym terenie w „derbach Dolnego Śląska” z ŚKPR Świdnicą 24:26. Wrocławianie okazali się bezradni wobec bojowo nastawionych gości, którzy wykazali się charakterem i niesamowitą walecznością. Handball.pl jest na (...)
10.11.2011 19:02 Źródło: Inf. własna
W czwartkowy wieczór poznaliśmy ostatniego ćwierćfinalistę Pucharu Polski mężczyzn, gdy Orlen Wisła Płock pokonała Nielbę Wągrowiec. Wydawało się, że w pozostałych spotkaniach 1/8 finału niespodzianki nie powinny mieć miejsca, ale jednak stało się inaczej.   Dołącz do (...)
08.11.2011 22:35 Źródło: Inf. własna