Wiadomości dla tagu: śląsk wrocław
22.11.2015 18:01 Źródło: inf. własna/KPR Legionowo/miejscowa.pl
Piłkarze ręczni KPR-u RC Legionowo wygrali mecz 12. kolejki PGNiG Superligi ze Śląskiem Wrocław. Legionowianie do przerwy toczyli wyrównany bój z wrocławianami, ale w drugiej połowie  na parkcie dominowała już tylko jedna ekipa. Ekipa gospodarzy.   Podziel się tą (...)
14.11.2015 18:46 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn
Piłkarze ręczni MMTS-u pokazali Śląskowi Wrocław, która drużyna walczy o  jakie cele. W meczu 11. kolejki PGNiG Superligi zespół trenera Patryka Romble rozbił wrocławian 31:19. Goście skutecznie walczyli o wynik tylko w pierwszej połowie, w drugiej zostali znokautowani (...)
11.11.2015 21:00 Źródło: inf. własna
Ligowe zaległości odrobione w PGniG Superlidze piłkarzy ręcznych. W meczu 4.tej kolejki Śląsk Wrocław przegrał z Orlen Wisłą Płock 26:35. Dzięki wyjazdowej wygranej "Nafciarze" umocnili się na drugiej pozycji w tabeli. Na przeciwległym biegunie stawki znajduje się natomiast (...)
27.10.2015 20:42 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Ślask Wrocław nie sprawili niespodzianki w 10. kolejce PGNiG Superligi. Wrocławianie przegrali z mistrzem Polski - Vive Tauron Kielce   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Gospodarze od początku próbowali wysuniętej defensywy 3-3, (...)
25.10.2015 19:53 Źródło: inf. własna
Po serii porażek w PGNiG Superlidze i Pucharze EHF szczecińska Pogoń wróciła na zwycięski szlak. Portowcy w meczu 9. kolejki ekstraklasy wygrali ze Śląskiem Wrocław 35:25. Gospodarze spotkania już do przerwy zdobyli znaczacą przewage, którą w drugiej połowie jeszcze (...)
17.10.2015 15:43 Źródło: inf. własna/SPR Chrobry Głogów