Wiadomości dla tagu: śląsk wrocław
22.02.2015 16:45 Źródło: inf. własna/Zagłebie Lubin
Piłkarze ręczni Śląska Wrocław zdobyli bardzo cenne dwa punkty w walce o utrzymanie się w PGNiG Superlidze. W jedynym niedzielnym meczu 16. kolejki zespół trenera Piotra Przybeckiego wygrał z Zagłebiem Lubin i zrównał się punktami w tabeli z Wybrzeżem Gdańsk.   (...)
14.02.2015 19:37 Źródło: inf. własna
Niespodziewanych emocji dostarczył mecz 15. kolejki PGNiG Superligi, w którym Chrobry Głogów podejmował Śląsk Wrocław. Głogowianie dopiero ow statnich minutach zapewnili sobie zwycięstwo, a beniaminek ekstraklasy przez długi czas był bliski wywiezienia z Głogowa punktu. Ostatecznie (...)
07.02.2015 20:51 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Echo Dnia
Bez niespodzianki w meczu 14. kolejki PGNiog Superligi we Wrocławiu. Śląsk podejmował Vive Tauron Kielce. Choć mistrzowie Polski wystąpili bez wielu zawdoników z podstawowego składu, to pewnie wygrali w stolicy Dolnego Śląska 34:23.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
13.12.2014 19:49 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Siedemnaście bramek więcej rzucili piłkarze reczni Orlen Wisły Płock od Śląsk Wrocław w meczu 13. kolejki PGNiG Superligi. "Nafciarze" wygrali pewnie z beniaminkiem 40:23, a ich zwycięstwo nie było ani przez moment zagrożone.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
07.12.2014 16:46 Źródło: inf. własna/Śląsk Wrocław