Wiadomości dla tagu: słowenia
28.01.2017 22:39 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Słowenii zdobyła brązowy meda MŚ 2017. Po emocjonującym małym finale pokonała Chorwację 31:30. W pierwszej połowie w Derbach Bałkanów dominowali Chorwaci, ale dali się doścignąć ambitnie grającym Słoweńcom, którzyzdobyli pierwszy raz w historii medal imprezy (...)
26.01.2017 22:39 Źródło: inf. własna/IHF
Reprezentacja Francji awansowała do wielkiego finału MŚ 2017 piłkarzy ręcznych. Gospodarz turnieju wygrał w pierwszym półfinałowym meczu ze Słowenią 31:25, prowadząc do przerwy 15:12. Francuzi byli w przekroju całego spotkania zespołem lepszym, który kontrolował sytuację na (...)
25.01.2017 08:51 Źródło: inf. własna
No i liczba zespołów w turnieju zmniejszyła się z 24 na starcie do czterech dzisiaj. Francja, Norwegia, Słowenia, Chorwacja - czy ktoś obstawiał taki zestaw półfinalistów? Ja raczej nie, a przynajmniej w 50% nie. To chyba dobrze, znaczy, że nie ma marazmu w tej dyscyplinie, a (...)
24.01.2017 22:35 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Słowenii awansowała do półfinału MŚ 2017 piłkarzy ręcznych. Zespół z Bałkanów w dość klarowny sposób rozprawił się z Katarem, wygrywając 32:30. Słoweńcy wypracowali sobie prawie 10 bramek bezpiecznej przewagi, a pogoń aktualnych jeszcze (...)
21.01.2017 23:40 Źródło: inf. własna
Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych rozpoczynają się tak naprawdę o 1/8-ej finału - przekonują eksperci, mając na myśli sportowy poziom imprezy. Często można się z tym nie zgadzać, ale jest coś na rzeczy. To tu zaczyna się prawdziwe granie, bo każdy błąd eliminuje z turnieju. (...)
08.12.2016 23:50 Źródło: inf. własna