Wiadomości dla tagu: sokół kościerzyna
07.10.2013 12:33 Źródło: inf. własna/MKS Poznań
W 4. kolejce I ligi piłkarzy ręcznych beniaminek z Poznania zmierzył się na własnym parkiecie z naszpikowanym doświadczonymi graczami zespołem Sokoła Vetrex Kościerzyna. Po niesamowitej końcówce MKS wygrał 29:28, choć jeszcze cztery minuty przed końcem był gorszy aż o 5 goli!   (...)
12.02.2011 19:32 Źródło: sokolkoscierzyna.pl
Po 60 minutach pełnych emocji piłkarze ręczni Vetreksu Sokoła Kościerzyna we własnej hali wygrali 27:26 w meczu 14. kolejki I ligi z AZS-em Politechniką Warszawską.   Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po dziewięciu minutach gry prowadzili 5:2. Zwłaszcza dzięki świetnej (...)
04.12.2010 23:55 Źródło: sokolkoscierzyna.pl