Wiadomości dla tagu: sparta oborniki
07.10.2012 10:23 Źródło: mks.poznan.pl
W czwartej kolejce rozgrywek II ligi piłkarz ręcznych poznański MKS pokonał na wyjeździe Spartę Oborniki Wielkopolskie 30:25.  O zwycięstwie gości zadecydował początek meczu, w którym po 15 minutach poznaniacy prowadzili 8:0.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas! (...)
11.12.2011 20:02 Źródło: azsawfpoznan.pl
Jeszcze w 25. minucie pierwszej połowy wielkopolskich derbów szczypiornistek Sparta Oborniki prowadziła z poznańskimi akademiczkami tylko trzema bramkami. Wystarczyło jednak zaledwie kilka minut, aby marzenia AZS-u AWF-u Volkswagen Poznań o korzystnym wyniku trzeba było odłożyć na (...)
09.10.2011 13:48 Źródło: azsawfpoznan.pl
W derbowym spotkaniu 3. kolejki pierwszej ligi kobiet AZS AWF Volkswagen Poznań uległ we własnej hali drużynie Sparty Oborniki Wielkopolskie 26:30. Mimo niekorzystnego dla akademiczek wyniku, mecz z pewnością mógł podobać się licznie zgromadzonej na trybunach publiczności. Dołącz do nas (...)
24.09.2011 22:52 Źródło: Inf. własna
Piłkarki ręczne Jutrzenki, w swoim pierwszoligowym debiucie, przegrały w Płocku ze Spartą Oborniki Wielkopolskie 19:23. Po trzech kwadransach gry podopieczne trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego miały na koncie tylko siedem bramek. Niewiarygodny zryw w końcówce (...)
30.01.2011 13:42 Źródło: azsawfpoznan.pl