KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: spr lublin
31.01.2015 18:32 Źródło: inf. własna/lubsport.pl
Nie ma mocnych na MKS Selgros Lublin w PGNiG Superlidze. Mistrzynie Polski w wyjazdowym meczu 16. kolejki pokonały na gorącym terenie Start Elbląg 34:27. O ile w pierwszej połowie gospodynie nawiązały wyrównaną walkę z faworytem, o tyle w drugiej dominacja przyjezdnych była bardzo (...)
27.09.2014 19:45 Źródło: inf. własna/SPR Lublin
Mecz w Lublinie trzymał w napięciu do 47. minuty. Wtedy to tablica wyników wskazywała remis i nadal trudno było wskazać, która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo. Słabsza defensywa elblążanek w końcówce zadecydowała, że to gospodynie wygrały 32:25.   Podziel (...)
09.01.2014 20:42 Źródło: inf. własna/SPR Lublin
42:28 - w takim stosunku MKS Selgros Lublin pokonał w Łukowie KPR Jelenia Góra i pewnie awansował do ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! Przed meczem uhonorowano łukowianki – Małgorzatę Majerek, Małgorzatę Rolę, a (...)
17.11.2013 16:16 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin
Piłkarki ręczne MKS Selgros Lublin bez zwycięstwa zakończyły swój udział w EHF Lidze Mistrzyń. Zespół trenerki Sabiny Włodek przegrał w 6. kolejce rozgrywek na wyjeździe z FC Midtjylland 26:37 i odpadł z rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - już teraz! (...)
03.11.2013 18:38 Źródło: inf. własna/SPR Lublin