Wiadomości dla tagu: spr olkusz
24.01.2015 18:45 Źródło: inf. własna/SPR Olkusz
Piłkarki ręczne SPR-u Olkusz przegrału u siebie z Pogonią Baltica Szczecin w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi. Do przerwy "Srebrne Lwice" prowadziły nawwet jedną bramką, ale w drugiej na parkiecie dominowały szczypionristki ze stolicy Pomorza Zachodniego. Pogoń wygrała 38:27. (...)
18.01.2015 18:42 Źródło: inf. własna/Zaglębie Lubin
Piłkarki ręczne KGHM Metraco Zagłębia Lubin wróciły rozegrały pierwszy mecze we własnej hali w 2015 roku. Mecz zwycięski, ale trzeba przyznać, że dla Miedziowych rywal nie był wymagający. Zespół trenerki Bożeny Karkut przed własną publicznością pokonał SPR Olkusz 25:20. (...)
10.01.2015 20:41 Źródło: inf. własna/SPR Olkusz
Piłkarki ręczne SPR-u Olkusz przegrały z Ruchem Chorzów 26:28 w meczu 13. kolejki PGNiG Superligi. Olkuszanki pod koniec spotkania zaczeły odrabiać straty do "Niebieskich", ale na choćby remis zabrakło już czasu.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
03.01.2015 19:46 Źródło: inf. własna/portel.pl
Od zwycięstwa 2015 rok rozpoczęły piłkarki ręczne Startu Lublin. W meczu 12. kolejki PGNiG Superligi zespół trenera Antoniego Pareckiego pokonał SPR Olkusz 34:27.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Wynik spotkania otworzyła rzutem z drugiej (...)
22.11.2014 19:41 Źródło: inf. własna/sadeczanin.info
komentarzy 3
To był mecz o wydostanie się ze strefy spadkowej na półmetku rundy zasadniczej. Lepiej egzamin zdały piłkarki ręczne Olimpii-Bskid, które w 11. kolejce PGNiG Superligi wygrały z SPR-em Olkusz 28:27. Olkuszanki bardzo dobrze radziły sobie do przerwy, ale w drugiej połowie lepsze o (...)
19.11.2014 11:48 Źródło: inf. własna/ZPRP