Wiadomości dla tagu: spr olkusz
22.02.2014 18:44 Źródło: inf. własna / sadeczanin.info
Zdzisław Wąs odegrał się na swojej byłej drużynie. Prowadzone przez niego szczypiornistki SPR Olkusz wygrały na własnym parkiecie z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 25:21. Niewiele pomogło dziesięć bramek Katariny Dubajovej. Dla beniaminka to trzecia wygrana w tym sezonie.   Podziel się tą (...)
09.02.2014 18:46 Źródło: inf. własna / portel.pl
Bez niespodzianki w niedzielnym meczu PGNiG Superligi piłkarek ręcznych. W spotkaniu 17. kolejki SPR Olkusz wyraźnie przegrał ze Startem Elbląg 23:32.    Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!    Dość niespodziewanie początek niedzielnego pojedynku (...)
01.02.2014 19:41 Źródło: inf. własna / jg24.pl
Bardzo ważny mecz wygrały szczypiornistki SPR-u Olkusz. Podopieczne Zdzisława Wąsa w ostatnich minutach zapewniły sobie zwycięstwo 27:24. Układ w tabeli został zachowany, ale SPR traci do Ruchu już tylko jedno oczko.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Po (...)
24.01.2014 21:08 Źródło: inf. własna / gs24.pl
Nie było niespodzianki w spotkaniu rozpoczynającym 15. kolejkę rozgrywek PGNiG Superligi. Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe SPR Olkusz 35:22.    Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Pogoń była zdecydowanym faworytem tego spotkania, bowiem zespół (...)
18.01.2014 17:48 Źródło: inf. własna / ekoszalin.pl