Wiadomości dla tagu: stal mielec
10.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W 21. serii PGNiG Superligi Gwardia Opole pokonała coraz lepiej spisującą się Stal Mielec 33-31. Choć w 50 minucie gospodarze mieli siedem bramek przewagi, to nie uniknęli nerwowej końcówki, gdyż goście doszli na bramkę.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
03.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
113 dni – tyle czasu mielecka Stal i jej kibice czekała na zwycięstwo w PGNiG Superlidze. „Biało-Niebiescy” pod wodzą nowego szkoleniowca – Michała Przybylskiego pokonali w 20. kolejce Wybrzeże Gdańsk 30:25    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.02.2019 19:48 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W Głogowie spotkały się zespoły, które różni sporo, a w superligowej tabeli dzieli jeszcze więcej. Gospodarze byli faworytem i mecz wygrali, ale jeszcze w 60. minucie nie było to pewne. Stal z nowym trenerem pokazała się z bardzo dobrej strony i była blisko sprawienia niespodzianki. (...)
17.02.2019 21:19 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga/Zagłębie Lubin
Sporo emocji dostarczył niedzielny mecz 18. kolejki PGNiG superligi pomiędzy Zagłębiem Lubin a Stalą Mielec. Lubinianie zwyciężyli 29:26 (15:11), odnosząc bardzo ważne zwycięstwo w kontekście walki o fazę play-off.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Wynik (...)
08.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga