Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: stal mielec
14.04.2017 10:57 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Górnik Zabrze
Górnik Zabrze zameldował się w ćwierćfinale PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. W rewanżowym meczu o "Dziką Kartę" zabrzanie pokonali SPR Stal Mielec i w walce o półfinał zagrają z Vive Tauronem Kielce.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
11.04.2017 21:14 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Górnik Zabrze
W pierwszym meczu barażowym, którego stawką jest awans do ćwierćfinału PGNiG Superligi, Stal Mielec przegrała u siebie z NMC Górnikiem Zabrze. "Czeczeńcy" ulegli jedną bramkę 27:28, co stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji "Trójkolorowych" ze (...)
07.04.2017 21:36 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Chrobry Głogów
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Stal Mielec odniosła zasłużone zwycięstwo. Chrobry Głogów walczył, ale musiał uznać wyższość gospodarzy, przegrywając na wyjeździe 27:30. Kibice w Mielcu obejrzeli niezwykle efektowną piłkę ręczną.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
15.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec
Emocje do samego końca i minimalna wygrana Wybrzeża ze Stalą. Tak można podsumiwać mecze 22. kolejki PGNiG Suerligi W Gdański, gdzie gospodarze podejmowali mielczan.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Spotkanie to było niezwykle istotne dla obu ekip, gdyż (...)
10.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec