MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: szwecja
28.01.2018 22:01 Źródło: inf. własna
Reprezentacja Hiszpanii zdobyła pierwszy raz w historii tytuł mistrza Europy piłkarzy ręcznych. W finale turnieju w Zagrzebiu "Hispanos" pokonali Szwecję. Duża w tym zasługa dwóch zawodników mistrza Polski - PGE Vive Kielce.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
26.01.2018 22:25 Źródło: inf. własna/ZPRP
Reprezentacja Szwecji zameldowała się w wielkim finale ME 2018. Po dramatycznym meczu, zakończonym dogrywką, ekipa spod znaku Trzech Koron pokonała Danię 35:34. Szwedzi przez większość meczu prowadzili, ale dali się dogonić Duńczykom. W dogrywce zdołali rzucić o jedną bramkę (...)
24.01.2018 22:37 Źródło: inf. własna/ZPRP
Ostatnia seria meczów rundy zasadniczej mistrzostw Europy mężczyzn, odbywających się w Chorwacji, wyłoniła najlepszą czwórkę turnieju. W piątkowych półfinałach Francja zagra z Hiszpanią a Dania zmierzy się ze Szwecją.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
17.12.2017 16:15 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Holandii zdobyły brązowe medale MŚ 2017 w Niemczech. W małym finale, rozegranym w Hamburgu "Oranje" pokonały Szwecję 24:21. To sukces także polskiego szkoleniowca Antoniego Pareckiego, który pracuje jako trener bramkarek holenderskiej drużyny.   (...)
15.12.2017 22:15 Źródło: inf. własna
Francja - Norwegia, taki będzie niedzielny finał w Hamburgu w trwających od 1 grudnia mistrzostwach świata. Trójkolorowe po pasjonującym boju pokonały w półfninale Szwedki 24:22, przegrywając do przerwy 11:12.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!    (...)
12.12.2017 19:15 Źródło: inf. własna