Wiadomości dla tagu: thw kiel
30.03.2019 19:09 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/ZPRP
Azoty Puławy bez zwycięstwa zakończyły swój udział w fazie grupowej pucharu EHF. W meczu 6. kolejki azotowcy przegrali w Lublinie z THW Kiel 26:35.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Jeszcze przed meczem wiadomo było, że w sobotę w lubelskiej Hali (...)
23.03.2019 20:38 Źródło: inf. własna/EHF/AzotyPuławy
Azoty Puławy wciąż bez zwycięstwa w fazie grupowej Pucharu EHF. Zespół Zbigniewa Markuszewskiego tym rzep rzegrał na wyjeździe z GOG Svendborg.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Niestety w Danii zagraliśmy przede wszystkim słabo w  obronie. (...)
23.02.2019 16:45 Źródło: inf. własna/EHF/AzotyPuławy/ZPRP
Piłkarze ręczni Azotów Puławy zdobyli pierwszy punkt w Pucharze EHF, remisując z BM Granollers 34:34. Jednak wynik może być dużym niedosytem, bo w 58-ej minucie gospodarze mieli przewagę aż czterech trafień, którą roztrwonili..., a właściwie nie poradzili sobie z systemem (...)
13.02.2019 22:40 Źródło: inf. własna/ZPRP/Azoty Puławy
W drugiej serii spotkań fazy grupowej Pucharu EHF bliscy sprawienia dużej niespodzianki byli zawodnicy Azotów Puławy. Zawodnicy trenera Bartosza Jureckiego przegrali na wyjeździe z THW Kiel 23:26.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze dziesięć (...)
29.11.2018 13:09 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
Piłkarze ręczni Azotów Puławy poznali swoich rywali w fazie grupowej EHF Cup. Losowanie tego etapu rozgrywek odbyło się w siedzibie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) w Wiedniu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsza runda fazy grupowej (...)
30.04.2018 09:28 Źródło: inf. własna/EHFCL