Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: thw kiel
03.12.2016 18:57 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock sprawili niespodziankę w Kilonii. W meczu 9. kolejki EHF Ligi Mistrzów "Nafciarze" zremisowali z THW Kiel 24:24. Ekipa z Płocka zagrała słabo w pierwszej połowie spotkania. Jednak w drugiej odsłonie płocki zespół przeszedł (...)
09.11.2016 20:13 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Niespodzianka w 6. kolejce EHF Liig Mistrzów. Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock pokonali słynne THW Kiel 24:22 i wciąż zachowują szanse na wyjście z grupy A. O wygranej "Nafciarzy" zdecydował ostatni kwadrans. Świetne interwencje Rodrigo Corralesa i skuteczna gra w (...)
29.05.2016 16:57 Źródło: inf. własna
Piłkarze reczni Paris Saint Germain zdobyli trzecie miejsce w turnieju Final 4 EHF Ligi Mistrzów. W małym finale pokonali niemiecki THW Kiel. Do przerwy paryżanie prowadzili 15:121, jednak w drugiej połowie roztrwonili przewage i dopiero pod koniec spotkania zapewnili sobie (...)
28.05.2016 19:57 Źródło: inf. własna/EHF/VTK
Piłkarze ręczni MVM Veszprem awansowali do finału EHF Ligi Mistrzów. W drugim półfinale turnieju Final 4 pokonali po dogrywce THW Kiel 31:28. Tym samym węgierski zespół będzie rywalem Vive Tauron Kielce w ścisłym finale kolońskiego turnieju. O brąz zagrają (...)
03.05.2016 14:06 Źródło: inf. własna/EHF/VIVE