Wiadomości dla tagu: turniej noworoczny
05.01.2014 19:36 Źródło: inf. własna/ZPRP
Jacek Będzikowski ocenił pozytywnie postawę biało-czerwonych w turnieju Provident Cup. Drugi trener męskiej reprezentacji Polski najbardziej był zadowolony z gry w obronie.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! - Zawodnicy uwierzyli w to, co staramy się im przekazać (...)
05.01.2014 16:23 Źródło: inf. własna/ZPRP
Polscy piłkarze ręczni wygrali Turniej Norowoczny na Węgrzech. W ostatnim meczu wygrali z gospodarzami zawodów - 30:23. Był to udany rewanż biało-czerwonych za ubiegłoroczną porażkę z Bratankami w 1/8-ej finału MŚ w Hiszpanii. Drugie miejsce w turnieju w Gyoengyoes, dzięki (...)
04.01.2014 16:50 Źródło: inf. własna/ZPRP
Polscy piłkarze ręczni powetowali sobie porażkę z Białorusią w Turnieju Noworocznym. W swoim drugim spotkaniu pewnie ograli Czechy i nadal pozostają w walce o wygraną w zawodach. Pierwszy zwycięstwo w turnieju odnieśli też gospodarze zawodów - Węgrzy.   Podziel się tą informacją (...)
03.01.2014 16:30 Źródło: inf. własna/ZPRP
Od porażki z Białorusią reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych rozpoczeła swój udział w Turnieju Noworocznym 2014. Białoczerwoni, mimo prowadzenia do przerwy, przegrali 28:29. Identycznej porażki z Czechami doznali też gospodarze tunieju - Węgrzy.   Podziel się tą informacją na (...)
07.01.2013 09:34 Źródło: inf. własna/ZPRP.PL