Wiadomości dla tagu: vardar skopje
21.10.2017 23:46 Źródło: inf. własna
Vardar Skopje wciąż niepokonany w tegorocznyh rozgrywkach EHF Ligi Mistrzyń. Piłkarki ręczne z Macedonii pokonały na wyjeździe mocno odmłodzony - norweski Larvik HK 31:19 w 3. kolejce rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Była ósma minuta meczu. (...)
07.05.2017 19:03 Źródło: inf. własna
Wielki finał i pierwsze takie starcie w historii turnieju TiPPMix EHF Final4. Vardar, który zdobywał trzykrotnie z rzędu najniższy stopień na podium, tym razem stanął przed historyczną szansą sięgnięcia po trofeum.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
06.05.2017 19:32 Źródło: inf. własna
Po raczej jednostronnym półfinale, w którym Gyori Audi ETO pokonało nadspodziewanie łatwo Buducnost liczyliśmy, że drugie sobotnie spotkanie przyniesie większe emocje. Vardar w trzech poprzednich edycjach Final4 zajmował zawsze trzecie miejsce, natomiast „Cze-se-me” (...)
06.05.2017 09:33 Źródło: inf. własna
Kim Rasmussen ekspertem handball.pl, obserwujących żeński Final Four EHF Ligi Mistrzów w Budapeszcie. Były trener reprezentacji Polski i CSM Budapeszt mieszka na co dzień w stolicy Węgier i chętnie zgodził się na rozmowę z naszym reporterem. Handball to całe jego życie duńskiego (...)
04.12.2016 19:46 Źródło: inf. własna/VTKielce/EHF
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce wygrali jeden z najbardziej kluczowych meczów, w perspektywie zajęcia pierwszego miejsca w grupie B EHF Ligi Mistrzów. W spotkaniu 9. kolejki pokonali Vardar Skopje 27:24 i umocnili się na fotelu lidera tabeli. W skłądzie po długiej (...)
12.11.2016 19:16 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Echo Dnia