MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: varsovia warszawa
28.05.2018 22:29 Źródło: inf. własna
Sianów wyrasta na prężny ośrodek piłki ręcznej w województwie zachodniopomorskim. Działacze lokalnego klubu organizują kolejny turniej, ale w innej kategorii wiekowej. Tym razem będzie to I Morski Turniej Juniorek - Sianów 2018. Wortal handball.pl jest patronem medialnym imprezy. (...)
12.03.2018 11:12 Źródło: inf. własna
UKS Varsovia Warszawa po finałowym zwycięstwie nad MTS Kwidzyn 27:24 (11:10) zdobyła tytuł Mistrza Polski Juniorek. W turnieju -rozgrywanym w stolicy, w formule Final Four – brązowy medal wywalczyło SPR Olkusz, wygrana 27:21 nad Koroną Handball Kielce.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
09.03.2018 09:24 Źródło: inf. własna