Wiadomości dla tagu: viborg hk
28.01.2018 20:52 Źródło: inf. własna/EHF
GTPR Gdynia przegrał z Viborgiem 21:32 w Pucharze EHF. O sukcesie Dunek zadecydowała fatalna druga połowa w wykonaniu mistrza Polski. Podopieczne Gienadija Kamielina w drugich trzydziestu minutach rzuciły 6, a rywalki 17 bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
21.01.2018 11:38 Źródło: inf. własna/ZPRP
Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wciąż bez wygranej w rozgrywkach grupowych Pucharu EHF. Zespół Giennadija Kamielina przegrał w niedzielę na wyjeździe z duńskim Viborg HK 24:27 (11:15) i z zerowym dorobkiem zamyka tabelę grupy C. Kolejny mecz gdynianki rozegrają w niedzielę, 28 stycznia. (...)
23.09.2012 17:35 Źródło: inf. własna/EHF/Przegląd Sportowy