Wiadomości dla tagu: vistal gdynia
25.10.2017 20:00 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia przegrał na własnym parkiecie z RK Krim Mercator 19:29 i po trzech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w grupie A EHF Ligi Mistrzyń. Tylko przez pierwsze trzydzieści minut gdynianki potrafiły nawiązać rywalizację z mistrzem Słowenii.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
12.10.2017 11:19 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia wciąż bez zwycięstwa w EHF Lidze Mistrzyń. W 2. kolejce rozgrywek mistrzynie Polski musiały uznać wyższość (33:24) silnej ekipy CSM Bukareszt, prowadzonej przez słynną Helle Thomsen. Z trenerką rumuńskiego zespołu nasz reporter Michał Pomorski rozmawiał po (...)
11.10.2017 21:35 Źródło: inf. własna
W drugiej rundzie Ligi Mistrzyń Vistal Gdynia przegrał z CSM Bukareszt 23:34. Dwanaście bramek dla podopiecznych Helle Thomsen rzuciła Cristina Neagu, która była niewątpliwie największą gwiazdą rywalizacji.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Vistal Gdynia (...)
10.10.2017 21:09 Źródło: inf. własna
Już w środę piłkarki ręczne Vistalu Gdynia zagrają z CSM Bukareszt w 2. rundzie EHF Ligi Mistrzyń. Zwycięstwo lub remis gdyńskiego zespołu byłyby sporą niespodzianką, wszak ekipa z Rumunii jest naszpikowana gwiazdami europejskiego formatu. Kto chce zobaczyć żeńskich handball na światowym (...)
07.10.2017 16:27 Źródło: inf. własna
Miały tremę piłkarki Vistalu Gdynia, choć już pierwsze minuty rywalizacji w Arenie Nestved pokazały, że rywal nie taki straszny, jak go malują. Zderzenie z Ligą Mistrzyń nie wypadło wcale fatalnie, jednak trudno nie oprzeć się wrażeniu, że w Danii podopieczne Agnieszki Truszyńskiej mogły (...)
07.10.2017 12:34 Źródło: inf. własna