Wiadomości dla tagu: vistal gdynia
16.04.2016 17:34 Źródło: inf. własna
Vistal nadspodziewanie łatwo w pierwszym meczu półfinału PGNiG Pucharu Polski pokonał MKS Selgros Lublin 24:21. Broniące tytułu zawodniczki znad morza prowadziły od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Do finału wprowadziła koleżanki Monika Kobylińska, która zdobyła jedenaście (...)
10.04.2016 18:54 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Nie takiego scenariusza spodziewali się kibica Zagłębia Lubin w rewanżowym meczu ćweirćfinałowym z Vistalem Gdynia. Zespół trenerki Bożeny Karkut przegrał przed własną publicznością 23:29. Wpływ na wynik spotkania miała fatalna pierwsza połowa w wykonaniu Miedziowych, które (...)
04.04.2016 19:49 Źródło: inf. własna/Vistal Gdynia/Zagłębie Lubin
Vistal Gdynia wygrał z Zagłębiem Lubin w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PGNiG Superligi. Gdynianki zwyciężyły jednak tylko 31:28, co oznacza, że sprawa awansu do półfinału jest nadal otwarta.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Przed spotkaniem (...)
31.03.2016 07:17 Źródło: inf. własna
Najłatwiejszą drogę do udziału w finałowym turnieju o PGNiG Puchar Polski miały drużyny, które w ostatnich latach mierzyły się w finale tych rozgrywek. Obrońca trofeum Vistal Gdynia bez najmniejszych problemów rozprawił się z Olimpią Beskid, a Zagłębie równie łatwo (...)
27.02.2016 19:35 Źródło: inf. własna