Wiadomości dla tagu: vistal gdynia
24.02.2018 19:28 Źródło: inf. własna
W rywalizacji na szczycie PGNiG Superligi MKS Lublin pokonał GTPR Gdynia 25:22. Mecz na szczycie przyniósł spodziewane emocje. Przez 45 minut minimalnie lepsze były gospodynie. Ostatni kwadrans należał do bardziej doświadczonej drużyny Roberta Lisa. Spotkanie z trybun oglądał selekcjoner (...)
09.02.2018 18:35 Źródło: inf. własna
W ostatnim spotkaniu w europejskich pucharach GTPR podejmował Turecki Kastamonu. Rywalizacja dotychczas najlepszej z najsłabszą drużyną grupy C zakończyła się zgodnie z przewidywaniami - jednobramkowym zwycięstwem drużyny z Turcji. Niespodzianką była dobra gra mistrza Polski, który niemal (...)
28.01.2018 20:52 Źródło: inf. własna/EHF
GTPR Gdynia przegrał z Viborgiem 21:32 w Pucharze EHF. O sukcesie Dunek zadecydowała fatalna druga połowa w wykonaniu mistrza Polski. Podopieczne Gienadija Kamielina w drugich trzydziestu minutach rzuciły 6, a rywalki 17 bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
21.01.2018 11:38 Źródło: inf. własna/ZPRP
Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wciąż bez wygranej w rozgrywkach grupowych Pucharu EHF. Zespół Giennadija Kamielina przegrał w niedzielę na wyjeździe z duńskim Viborg HK 24:27 (11:15) i z zerowym dorobkiem zamyka tabelę grupy C. Kolejny mecz gdynianki rozegrają w niedzielę, 28 stycznia. (...)
05.01.2018 20:29 Źródło: inf. własna