Wiadomości dla tagu: vistal gdynia
19.11.2017 22:37 Źródło: inf. własna/EHF
Podobno nic w przyrodzie nie ginie - mówi stare powiedzenie i jest w tym sporo prawdy, patrząc na mecze piłki ręcznej. W dwóch spotkaniach, które interesowały mocno polskich kibiców żeńskiego szczypiorniaka, sędziowie i sędzie popełnili fatalne błędy.    (...)
19.11.2017 16:51 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia zakończyły swoją przygodę z EHF Ligą Mistrzyń. W meczu 6. kolejki przegrały na wyjeździe z CSM Bukareszt 22:34, prezentując się dobrze tylko przez pierwsze 35 minut. To oznacza, że  mistrzynie Polski - z zerowym dorobkiem punktowym - żegnają się z (...)
10.11.2017 20:34 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia przegrał piąty mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Tym razem w Gdyni lepsze okazały się Dunki z Nykobing Falster, które zwyciężyły 26:28. To trzecia wygrana podopiecznych Jakoba Larsena. Przegrana ostatecznie zamknęła Vistalowi drogę do kolejnej rundy Ligi Mistrzyń. (...)
04.11.2017 16:30 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia nie mają już szans na wyjście ze swojej grupy w tegorocznych rozgrywkach EHF Ligi Mistrzyń. W meczu 4. kolejki przegrały na wyjeździe z RK Krim Lublana. Była to zarazem czwarta z rzędu porażka mistrzyń Polski w tych rozgrywkach.   Podyskutuj z (...)
25.10.2017 20:00 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia przegrał na własnym parkiecie z RK Krim Mercator 19:29 i po trzech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w grupie A EHF Ligi Mistrzyń. Tylko przez pierwsze trzydzieści minut gdynianki potrafiły nawiązać rywalizację z mistrzem Słowenii.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
12.10.2017 11:19 Źródło: inf. własna