Wiadomości dla tagu: vistal łączpol gdynia
28.03.2015 17:10 Źródło: inf. własna
W pierwszym spotkaniu play-off Vistal Gdynia pokonał Ruch Chorzów 31:27. Przez pięćdziesiąt pięć minut zawodniczki ze Śląska toczyły wyrównany bój z wyżej notowanymi rywalkami. O zwycięstwie gdynianek zadecydowało doświadczenie i opanowanie w nerwowej końcówce. (...)
07.03.2015 18:45 Źródło: inf. własna
KPR Jelenia Góra nie sprostał Vistalovi Gdynia w meczu 21. kolejki PGNiG Superligi. Szczypiornistki z tójmiasta do przerwy prowadziły trzema bramkami, a w drugiej odsłonie nieco jeszcze powiększyły przewagę. Dzięki wygranej Vistal awansował na pierwsze miejsce w tabeli, ale (...)
03.03.2015 19:41 Źródło: inf. własna/GW/lubsport.pl
Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia wygrały z MKS-em Slegros Lublin w meczu 22. kolejki PGNiG Superligi rozeranym awansem. Mistrzynie Polski mimo porażki zachowały pierwsze miejsce w tabeli, jednak wicelider z Gdyni ma tylko punkt straty. Co ciekawe w 40 minucie MKS wygrywał pięcioma bramkami (17:12), (...)
28.02.2015 19:44 Źródło: inf. własna
Vistal Gdynia potwierdził swoje mistrzowskie aspiracje w meczu 20. kolejki PGNiG Superligi. Piłkarki ręczne z Trójmiasta pewnie wygrały na wyjeździe z Samborem Tczew 29:20. Różnica prawie dziesięciu braem odzwierciedla pozycję obu ekip w tabeli.    Podyskutuj z Handball.pl (...)
14.02.2015 11:40 Źródło: inf. własna/SPR Olkusz
Piłkarki ręczne Vistalu Gdynia dopisały sobie pewne dwa punkty w 18. kolejce PGNiG Superligi. Gdynianki rozbiły na wyjeździe SPR Olkusz 32:20 i umocniły się na pozycji wicelidera tabeli.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Gospodynie rozpoczęły (...)
11.02.2015 23:44 Źródło: inf. własna