Wiadomości dla tagu: vive targi kielce
16.05.2015 19:15 Źródło: inf. własna/VTK/OWP
komentarzy 3
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce od zwycięstwa 31:26 rozpoczęli decydującą walkę o złote medale w PGNiG Superlidze. W pierwszym finałowym spotkaniu obrońcy mistrzowskiego tytułu pokonali Orlen Wisłę Płock. W niedzielny wieczór spotkanie finałowe numer 2, a drużyny (...)
10.05.2015 21:43 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce
Piłkarz ręczni Vive Tauronu Kielce zagrają w finale PGNiG Superligi. Obrońcy tytułu mistrza Polski pokonali trzeci raz Pogoń Szczecin. Kielczanie wygrali na wyjeździe 36:25.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   Spotkanie rozpoczęło się od szybkich goli z (...)
07.05.2015 19:46 Źródło: inf. własna/VTK
Już tylko jednego zwyciestwa brakuje piłkarzom ręcznym vive Tauronu Kielce do zapewnienia sobie miejsca w finale PGNiG Superligi. W drugim spotkaniu półfinałowym MP kielczanie znów wyraźnie pokonali Pogoń Szczecin. Obrońcy mistrzowksiego tytułu wygrali 38:25.   Podziel (...)
06.05.2015 19:45 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce postawili pierwszy krok w kierunku finału PGNiG Superligi. W pierwszym meczu półfinałowym mistrzostw Polski obrońcy tytułu pokonali Pogoń Szczecin 31:22. W czwartek drugie spotkanie tych drużyn, które grają do trzech zwycięstw.   (...)
27.04.2015 10:22 Źródło: inf. własna