Wiadomości dla tagu: węgry
26.01.2016 18:49 Źródło: inf. własna/M.Libuda
Hiszpania po przegranej z Danią trochę skomplikowała sobie sytuację w grupie. Mierzyła się w Hali Stulecia z Węgrami, którzy po klęsce z reprezentacją Niemiec chcieli odbudować formę. Okazało się, ze dla zespołu z Półwyspu Iberyjskiego starcie z Madziarami było jednym z (...)
22.01.2016 19:39 Źródło: inf. własna/M.Libuda
We wrocławskiej Hali Stulecia rozpoczęła się druga faza mistrzostw Europy. Połączone zespoły grup C i D będą mierzyć się ze sobą w spotkaniach o awans do fazy półfinałowej. Niemcy po bardzo dobrych występach w pierwszej fazie turnieju, wygrały na początek drugiej fazy grupowej z (...)
20.01.2016 21:41 Źródło: inf. własna
W spotkaniu kończącym rywalizację w gdańskiej Ergo Arenie Dania bez kłopotów pokonała Węgry 30:22 i z kompletem zwycięstw awansowała do głównej rundy mistrzostw Europy 2016. Z grupy D poza Danią we Wrocławiu zagrają Węgrzy i Rosjanie.    Podyskutuj z Handball.pl na (...)
18.01.2016 19:43 Źródło: inf. własna
W pierwszym meczu drugiego dnia rozgrywek w grupie D Rosja niespodziewanie pokonała Wegry 27:26. Największy udział w zwycięstwie miał bramkarz Wiktor Kirjew wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania. Dla Sbornej to pierwsze punkty w turnieju.    Podyskutuj z Handball.pl na (...)
16.01.2016 19:42 Źródło: inf. własna