Wiadomości dla tagu: wisła sandomierz
08.10.2011 20:52 Źródło: sprwisla.pl
Drugoligowi piłkarze ręczni Wisły Sandomierz w sobotę podejmowali w hali przy Patkowskiego lidera tabeli, zespół KSSPR II Końskie. Mecz zapowiadany jako hit kolejki spodziewanych emocji do końca nie dostarczył. Zespół z Końskich przyjechał w dość okrojonym składzie przez co (...)
17.04.2011 16:30 Źródło: sprwisla.pl
Prawie pełna hala kibiców mogła obejrzeć prawdziwe widowisko sportowe w wykonaniu Wisły Sandomierz i Viretu Zawiercie. Po doskonałym meczu gospodarze pokonali gości 31:28. Zawiercianie przegrali mniej niż ośmioma bramkami i tym samym zapewnili sobie bezpośredni awans do pierwszej ligi. (...)
03.04.2011 00:04 Źródło: sprwisla.pl
Zaledwie jednej bramki zabrakło wiślakom, aby osiągnęli magiczną granicę 50 goli w meczu. W sobotnim spotkaniu 19. kolejki drugiej ligi zgodnie z przewidywaniami wygrali bardzo wysoko z Polonicą Kielce 49:33. Mimo że kielczanie momentami grali bardzo dobrze, to jednak szczypiorniści z Sandomierza (...)
20.03.2011 13:05 Źródło: sprwisla.pl
komentarzy 3
Wisła Sandomierz bardzo pewnie wygrała kolejny mecz ligowy, pokonując na własnym parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 47:30. Ta wygrana umocniła sandomierską drużynę na drugim miejscu w tabeli.   Tylko raz podczas całego meczu drużyna Wisły pozwoliła sobie na remis (1:1 w 2. minucie). (...)
06.03.2011 11:44 Źródło: sprwisla.pl