Wiadomości dla tagu: wybrzeże gdańsk
09.03.2019 20:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Wybrzeże Gdańsk nieznacznie gorsze od Chrobrego Głogów. W meczu 21. kolejki PGNiG Superligi, który miał spory wpływ na układ w tabeli, gdańszczanie dominowali do przerwy, ale ostatecznie to głogowianie zeszli z parkietu w glorii zwycięzców. Wygrali 28:25.   (...)
03.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
113 dni – tyle czasu mielecka Stal i jej kibice czekała na zwycięstwo w PGNiG Superlidze. „Biało-Niebiescy” pod wodzą nowego szkoleniowca – Michała Przybylskiego pokonali w 20. kolejce Wybrzeże Gdańsk 30:25    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.02.2019 18:53 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga
To były derby pełne ener­gii. W so­bot­ni wie­czór szczy­pior­ni­ści Ener­gi Wy­brze­ża Gdańsk po­dej­mo­wa­li Ener­gę MKS Ka­lisz. Ten mecz był szcze­gól­ny dla pod­opiecz­nych Mar­ci­na (...)
20.02.2019 21:30 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Szczypiorniści Energi Wybrzeża Gdańsk w zaległym spotkaniu 15. serii podejmowali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Spotkanie było zacięte już od pierwszych minut. Czerwono-biało-niebiescy, mimo mocnej postawy w obronie i fenomenalnej gry Przemysława Witkowskiego, nie poradzili sobie z (...)
16.02.2019 19:58 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Po dobrym meczu w Kilonii w Pucharze EHF, szczypiorniści Azotów-Puławy zaskoczyli in minus w PGNiG Superlidze. W meczu 18 serii spotkań Energa Wybrzeże Gdańsk postawiła puławianom trudne warunki i dopiero po karnych ekipa z Lubelszczyzny mogła cieszyć się z wygranej.   Podyskutuj z (...)
08.02.2019 21:20 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga