Wiadomości dla tagu: wybrzeże gdańsk
12.10.2019 19:08 Źródło: inf. własna
Torus Wybrzeże Gdańsk przegrali na własnym parkiecie z Gwardią Opole 26:34. Podopieczni Thomasa Orneborga w spotkaniu prowadzili tylko raz, na samym początku gry. Na niewiele się zdało jedenaście bramek Mateusza Wróbla. Goście byli zdecydowanie lepsi w każdym elemencie gry.   (...)
15.09.2019 20:39 Źródło: inf. własna
W trzeciej kolejce PGNiG Superligi Torus Wybrzeże Gdańsk na własnym parkiecie wygrał z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Początek spotkania był dla gospodarzy kompletnie nieudany. Jednak od stanu 1:5 podopieczni Thomasa Orneborga grali zdecydowanie lepiej i zdobyli pierwsze trzy punkty w tym (...)
01.09.2019 17:45 Źródło: inf. własna
Z pewnością nie tak wyobrażali sobie inaugurację sezonu 2019/20 kibice gdańskiego Wybrzeża. Szczypiorniści Thomasa Orneborga przegrali z Chrobrym Głogów 26:33. Gospodarze przegrywali od początku do końca spotkania będąc drużyną wyraźnie słabszą w każdym elemencie gry.   (...)
09.03.2019 20:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Wybrzeże Gdańsk nieznacznie gorsze od Chrobrego Głogów. W meczu 21. kolejki PGNiG Superligi, który miał spory wpływ na układ w tabeli, gdańszczanie dominowali do przerwy, ale ostatecznie to głogowianie zeszli z parkietu w glorii zwycięzców. Wygrali 28:25.   (...)
03.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga