Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: wybrzeże gdańsk
15.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec
Emocje do samego końca i minimalna wygrana Wybrzeża ze Stalą. Tak można podsumiwać mecze 22. kolejki PGNiG Suerligi W Gdański, gdzie gospodarze podejmowali mielczan.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Spotkanie to było niezwykle istotne dla obu ekip, gdyż (...)
10.03.2017 21:41 Źródło: inf. własna/Meble Wójcik Elbląg
W spotkaniu bardzo dobrze znanych sobie beniaminków z północy kraju, lepsi okazali się gracze prowadzeni przez trenerski duet Damiana Wleklaka i Marcina Lijewskiego. O ile jeszcze w pierwszej połowie mecz był wyrównany, o tyle w drugiej goście pokazali, że nieprzypadkowo (...)
01.03.2017 21:55 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Jednostronne widowisko obejrzeli kibice w Płocku w ramach 20-stej kolejki PGNiG Superlgii. Miejscowa Orlen Wisła poknała wysoko Wybrzeże Gdańsk 39:27. Zwycięstwo gospdoarzy ani przez moment nie było zagrożone.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze minuty (...)
25.02.2017 21:33 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn
W meczu 19. kolejki szczypiorniści MMTS Kwidzyn pokonali na wyjeździe Wybrzeże Gdańsk, wygrywając tym samym Derby Pomorza 25:22. W pierwszje połowie dominowała ekipa gopodarzy, ale kwidzyniania zagrali bardzo dobrze w 2. połowie spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
08.02.2017 20:09 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk