Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: wybrzeże gdańsk
26.04.2017 20:15 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Azotów Puławy awansowali do półfinałów PGNiG Superligi. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym pokonali Wybrzeże Gdańsk 28:21. W pierwszym spotkaniu tych drużyn lepsza była także ekipa z Puław.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
20.04.2017 19:23 Źródło: inf. własna
Azoty są blisko awansu do półfinału PGNiG Superligi. Zespół z Puław - po cięzkim i wyrównanym spotkaniu - pokonał na wyjeździe Wybrzeże Gdańsk 27:24.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Gdańska:   Mecz od (...)
08.04.2017 21:08 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Wybrzeże Gdańsk
Nie tak wyobrażali sobie koniec części zasadniczej sezonu wszyscy sympatycy piłki ręcznej w Puławach. W 26. kolejce PGNiG Superligi Azoty przegrały z Wybrzeżem Gdańsk. Co ciekawe, dzięki takiemu wynikowi obie ekipy spotkają się w ćwierćfinale fazy play off.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
05.04.2017 21:44 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk/MMTS Kwidzyn
Wybrzeże Gdańsk przegrało w Kwidzynie z miejscowym MMTSem. Tym samym zakończyła się przygoda czerwono-biało-niebieskich w Pucharze Polski. Dominacja gospodarzy w tym meczu nie podlegała dyskusji.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Kwidzyna:   (...)
30.03.2017 21:38 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk/KPR RC Legionowo
Szczypiorniści Wybrzeża do Legionowa jechali tylko w jednym celu. Stawką tego spotkania były aż trzy punkty. Trzy punkty, dzięki którym czerwono-biało-niebiescy wciąż liczą się w walce o trzecie miejsce i bezpośredni awans do play-off. Podopieczni duetu trenerskiego Wleklak-Lijewski (...)
15.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec