Wiadomości dla tagu: zagłębie lubin
12.10.2016 21:44 Źródło: inf. własna/Vive/Zagłębie
Vive Tauron Kielce jak walce jedzie przez PGNiG Superlidze. W 7. kolejce odniósł siódme zwycięstwo w sezonie ligowym. Ty mrazem o sile mistrzów Polski przekonało się Zagłębie Lubin. "Miedziowie" mimo ambitnej postawy przegrali na wyjeździe z Vive 22:28.   (...)
01.10.2016 19:59 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin nie wykorzystali atutu własnego boiska, przegrywając z MKS-em Piotrkowianin 24:26. Była to pierwsza wygrana beniaminka PGNiG Superligi w tym sezonie. Zagłębie po 5. kolejkach ma także na koncie jedną wygraną.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
25.09.2016 20:47 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin pokonali na swoim boisku. W meczu 4. kolejki PGNiG Superligi "Miedziowi" przegrali z Wybrzeże Gdańsk 26:27. Gospodarze pod koniec gonili beniaminka, ale na wyrównanie zabrakło czasu...   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
17.09.2016 21:08 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Zagłębie Lubin
Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu tego sezonu. Po efektownych wygranych z Piotrkowianinem i Pogonią Szczecin, Azoty-Puławy jeszcze efektownie pokonały Zagłębie Lubin, inkasując kolejne trzy punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Puław:   (...)
14.09.2016 19:25 Źródło: inf. własna