Wiadomości dla tagu: zagłębie lubin
27.10.2016 21:07 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/MMTS Kwidzyn
Zagłębie Lubin było bardzo blisko przełamania złej passy w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. W 9. kolejce "Miedziowi" podejmowali MMTS Kwidzyn. Przegrali jedną bramką 24:25, a o niepowodzeniu miejscowych zadecydowała koncówka, którą znów lepiej (...)
22.10.2016 21:15 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/Chrobry Głogów
Derby Zagłębia Miedziowego w 8. kolejce PGniG Superligi dla Chrobrego Głogów. W Lubinie miejscowe Zagłębie prowadziło do przerwy dwiema bramkami, ale w drugiej połowie skuteczniejsi byli goście, którzy do końca pewnie prowadzili z gospodarzami.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
22.10.2016 21:06 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin / Zagłębie Lubin
MKS Selgros Lublin na inaugurację sezonu w hali Globus pewnie pokonał Metraco Zagłębie Lubin 28:22 w kolejnej odsłonie "Świętej Wojny". spotkanie było też debiutem przed lubelską publicznością nowego trenera mistrzyń Polski - Nevena Hrupca. Zwycięstwo lublinianek oklaskiwało blisko 3 (...)
19.10.2016 20:37 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
W zaległym meczu 6. kolejki PgniG Superligi Zagłębie Lubin przegrało z Pogonią Szczecin 26:27. O porązce w dużej mierze zaważyła pierwsza połowa, która słabiej zagrali gospodarze. Miedziowi w drugiej odsłonie odrobili prawie straty, ale z kompletu punktów cieszyli się (...)
19.10.2016 13:09 Źródło: inf. własna / zaglebie.lubin.pl
Kolegium ligii ZPRP zweryfikował wynik spotkania 2. kolejki PGNiG Superligi. Z powodu udziału czterech zawodniczek zagranicznych w barwach Pogoni, szczecinianki zostały ukarane walkowerem. Na parkiecie Zagłębie przegrało z podopiecznymi Adriana Struzika 24:30. Jedyną drużyną bez porażki w (...)
12.10.2016 21:44 Źródło: inf. własna/Vive/Zagłębie