Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Wiadomości dla tagu: zbigniew kwiatkowski
22.08.2014 09:56 Źródło: inf. własna/WisłaTV
komentarzy 0
Manolo Cadenas najwyraźniej chce obudzić w zawodnikach Orlen Wisły Płock instynkt boiskowych zabójców. Cała drużyny, a także hiszpański trener walczyli na boisku pantballowym na śmierć i życie. nietypowy trening, który często wykorzystują też korporacje, ma za zadanie (...)
30.07.2013 09:41 Źródło: WisłaTV.pl
komentarzy 0
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock, po nieudanym poprzednim sezonie mocno wzięli się do pracy. Pod wodzą trenera Manolo Cadenasa ciężko pracują przed rozpoczynającymi się we wrześniu rozgrywkami PGNiG Superligi.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Uwaga (...)
26.09.2012 09:18 Źródło: inf. własna/Wisła TV
komentarzy 1
Podobno mężczyźni nie płaczą, ale chyba to nie jest do końca prawda. Każdy ma jakiś „słaby” punkt, kiedy się szczerze wzrusza. Takim punktem dla Zbigniewa Kwiatkowskiego jest z pewnością Orlen Wisła Płock, z którą pożegnał się przed sezonem i odszedł do Gaz-System Pogoni (...)
06.09.2012 21:59 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
komentarzy 1
Wyjaśniła się kwestia klubowej przynależności Zbigniewa Kwiatkowskiego, który pod koniec sezonu przygotowawczego musiał niespodziewanie pożegnać się z Orlenem Wisłą Płock. Obrońca i kołowy „Nafciarzy” rozwiązał kontrakt z wicemistrzem Polski i w tym sezonie będzie grał w (...)
05.11.2011 08:35 Źródło: Inf. własna
komentarzy 0
Na konferencij prasowej po meczu Polska - Austria selekcjoner rywali - Patrekur Johannesson pomimo porażki był zadowolony z występuj swoich podopiecznych. Trener Bogdan Wenta gratulował biało-czerwonym walki i zwycięstwa, ale miał i sporo uwag do piątkowego występu na gdyńskim turnieju.   (...)
29.09.2010 12:41 Źródło: Inf. własna/krpradio.pl
komentarzy 0
Zbigniew Kwiatkowski przed meczem z Azotami Puławy chce się skoncentrować na dobrej grze swojej drużyny, a nie na rywalach. Obrotowy Orlenu Wisły Płock podkreślił w rozmowie z Katolickim Radiem Płock, że ważniejszy od rozmiarów zwycięstwa, będzie styl gry zaprezentowany przez (...)
1
Koszulka box 4 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens