Wiadomości dla tagu: zprp
07.10.2019 09:34 Źródło: inf. własna
W niedzielę, 6 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach, Śląski Związek Piłki Ręcznej obchodził jubileusz 90-lecia. Na uroczystości zjawiło się około dwustu osób, dla których piłka ręczne jest nie tylko pasją, ale w wielu przypadkach miłością, a oni dla śląskiej piłki (...)
19.08.2019 16:12 Źródło: inf. własna /ZPRP
Norweg Arne Senstad został trenerem reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej. Głównym zadaniem nowego selekcjonera jest przygotowanie i awans drużyny narodowej do kolejnych  imprez rangi mistrzowskiej w latach 2020-2024 – mistrzostw świata, Europy oraz Igrzysk Olimpijskich w (...)
05.08.2019 14:53 Źródło: inf. własna/ZPRP
Na plaży w Darłowie szczypiornistki z Piotrkowa pokonały w finale mistrzostw Polski Pyrki Poznań, natomiast ich koledzy ulegli po dramatycznej walce SAS Gdańsk.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   W grupie A turnieju kobiet obeszło się bez niespodzianek. W (...)
31.07.2019 11:53 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Kto zostanie mistrzem Polski w piłce ręcznej plażowej? Tego dowiemy się w najbliższy weekend w Darłowie, gdzie odbędzie się ostatni turniej PGNiG Summer Superligi. W dniach 2-4 sierpnia nad Bałtykiem będzie można zobaczyć najlepsze polskie zespoły plażowego szczypiorniaka i wziąć udział w (...)
29.07.2019 12:14 Źródło: inf. własna
Szczypiornistki i szczypiorniści GRU Juko Piotrków Trybunalski okazali się najlepsi w przedostatnim w tym sezonie turnieju PGNiG Summer Superligi, który odbył się na gdyńskiej Plaży Śródmieście. W finale zawodów piotrkowianki pokonały Byczki Kowalewo Pomorskie, natomiast (...)
28.07.2019 13:30 Źródło: inf. własna /ZPRP