MHA - belka
Liga Mistrzów 2018/19 - Grupa D - tabela i wyniki
EHF Liga Mistrzów 2018/19 - Grupa D - Tabela
    M Z R P BRAMKI BILANS PKT
1. Dynamo Bukarest 5 4 0 1 145:141 4 8
2. Ademar Leon 5 3 1 1 128:126 2 7
3. Wisła Płock 5 3 0 2 143:121 22 6
4. Elverum Handball 5 3 0 2 140:137 3 6
5. Riihimäen Cocks 5 0 2 3 121:139 -18 2
6. Wacker Thun 5 0 1 4 138:151 -13 1
Legenda: 1, 2 miejsce - awans do baraży o 1/8 finału LM

      

EHF Liga Mistrzów 2018/19 - Grupa D - Wyniki
Wyniki Grupy D
Riihimäen Cocks - Abanca Ademar Leon 19:19 (13:11)   
Dynamo Bukareszt - Elverum Handball 26:24 (12:11)  
Orlen Wisła Płock - Wacker Thun 34:24 (18:13)
Wacker Thun - Riihimäen Cocks  26:26 (11:15)  
Abanca Ademar Leon - Dynamo Bukareszt 31:28 (12:14)  
Elverum Handball - Orlen Wisła Płock 28:30 (15:13)
Dinamo Bukareszt - Wacker Thun 35:34 (19:14)  
Orlen Wisła Płock - Riihimaen Cocks 34:18 (16:10)
Elverum Handball- Abanca Ademar Leon 30:25 (18:13)  
Riihimäen Cocks - Dynamo Bukareszt 31:32 (17:15)  
Wacker Thun - Elverum Handball 29:30 (13:16)  
Abanca Ademar Leon - Orlen Wisła Płock 27:24 (15:9)
Wacker Thun - Abanca Ademar Leon 25:26 (12:15)  
Elverum Handball - Riihimäen Cocks 28:27 (15:14)  
Dynamo Bukareszt- Orlen Wisła Płock 24:21 (13:10)
Riihimäen Cocks - Elverum Handball 00:00 03.11.2018 (godz. 15:00)
Orlen Wisła Płock - Dynamo Bukareszt 00:00 03.11.2018 (godz. 18:00) 
Abanca Ademar Leon - Wacker Thun 00:00 03.11.2018 (godz. 20:00)
Dinamo Bukareszt - Abanca Ademar Leon 00:00 09.11.2018 (godz. 17:00)
Orlen Wisła Płock - Elverum Handball 00:00 10.11.2018 (godz. 18:00)
Riihimäen Cocks - Wacker Thun 00:00 11.11.2018 (godz. 14:15)
Wacker Thun - Orlen Wisła Płock 00:00 15.11.2018 (godz. 20:00) 
Abanca Ademar Leon - Riihimäen Cocks 00:00 17.11.2018 (godz. 19:30)  
Elverum Handball - Dynamo Bukareszt 00:00 18.11.2018 (godz. 18:10)  
Dynamo Bukareszt - Riihimäen Cocks 00:00 21.11.2018 (godz. 18:30)
Orlen Wisła Płock - Abanca Ademar Leon 00:00 24.11.2018 (godz. 16:00)
Elverum Handball - Wacker Thun 00:00 25.11.2018 (godz. 18:10)
Riihimäen Cocks - Orlen Wisła Płock 00:00 28.11.2018 (godz. 17:15)
Wacker Thun - Dynamo Bukareszt 00:00 29.11.2018 (godz. 20:00)
Abanca Ademar Leon - Elverum Handball 00:00 01.12.2018 (godz. 20:00)
EHF Liga Mistrzów 2018/19
                              Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | 1/8 finału | 1/4 finału | Final Four

 

Koszulka box 4 300 nad newsletter
Wapol
Nowa Erima
Polskie szczypiornistki w grudniowych ME Europy we Francji zmierzą się w grupie A z Serbią, Danią i Szwecją. Czy wyjdą z grupy i zajmą co najmniej trzecie miejsce?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens